Δηλώσεις μαθημάτων των μεταπτυχιακών φοιτητών του ΔΠΜΣ «Τέχνη και Δημόσια Σφαίρα» για το Εαρινό Εξάμηνο 2023-2024

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών ανακοινώνεται ότι οι δηλώσεις μαθημάτων των μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών του ΔΠΜΣ «Τέχνη και Δημόσια Σφαίρα» για το Εαρινό Εξάμηνο 2023-2024, θα υποβάλλονται ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας https://sis.auth.gr/
Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχετε ενεργοποιήσει τον ιδρυματικό σας λογαριασμό.

Οι ηλεκτρονικές δηλώσεις μπορούν να υποβάλλονται
από Δευτέρα, 19 Φεβρουαρίου 2024
έως Δευτέρα, 4 Μαρτίου 2024 (ώρα 23:59).

Προσοχή!

Για τους/τις μεταπτυχιακούς/ές φοιτητές/τριες που φοιτούν στο 2ο εξάμηνο:
Τα μαθήματα που πρέπει να δηλωθούν για το εαρινό εξάμηνο θα πρέπει συνολικά να συγκεντρώνουν 30 ECTS.

Για τους/τις μεταπτυχιακούς/ές φοιτητές/τριες που φοιτούν σε μεγαλύτερο εξάμηνο:
Πρέπει να δηλώσουν τυχόν οφειλόμενα μαθήματα του εαρινού εξαμήνου. Διαφορετικά δεν θα μπορεί να καταχωρηθεί η βαθμολογία τους κατά την εξεταστική του Ιουνίου.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

Σοφία ΚορναράκηΤηλ. 2310 995069